aboutus

Shenzhen Mino Household Products Co. LTD

Shenzhen Mino Household Products Co. LTD Shenzhen Mino Household Products Co. LTD Shenzhen Mino Household Products Co. LTD Shenzhen Mino Household Products Co. LTD Shenzhen Mino Household Products Co. LTD
1 2 3 4 5
Shenzhen Mino Household Products Co. LTD
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Oceania
Ilość pracowników: 50~80
Coroczne wyprzedaże: 10000000-20000000
Rok założenia: 2014
pc Export: 60% - 70%
O nas
Wprowadzenie

Shenzhen Minuo Household Products Co., Ltd została założona w 2014 roku, jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w opracowywaniu i produkcji silikonowej butelki na wodę, silikonowego kubka, silikonowego zestawu podróżnego, silikonowego produktu dla dzieci i innych silikonowych produktów gospodarstwa domowego.Nasz połączony obszar lądowy to prawie 2000 kwadratowych Cały nasz materiał to silikon dopuszczony do kontaktu z żywnością, zgodny z normami FDA.

Znajdujemy się w Shenzhen z wygodnym dostępem transportowym.Oddani ścisłej kontroli jakości i przemyślanej obsłudze klienta, nasi doświadczeni pracownicy są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta.W ostatnich latach nasza firma wprowadziła serię zaawansowanych urządzeń, w tym 5 szt. 200 ton hydraulicznych maszyn do formowania próżniowego, 2 szt. 250 ton hydraulicznych maszyn do formowania próżniowego, pionowy piec, 3-hydrauliczna wtryskarka silikonowa, kompletna gama przyrządów i urządzeń testujących, kompletna linia produkcyjna drukowania jedwabiu, natryskiwania, wypalania, z silnym zespołem projektowym i programistycznym.Ponadto uzyskaliśmy certyfikaty FDA / LFGB / ROHS / REACH / UL.Nasze produkty eksportujemy również do klientów z takich krajów i regionów jak Ameryka Północna, Europa Zachodnia, Ameryka Południowa, Azja Wschodnia, Bliski Wschód.

Przyjmujemy również zamówienia OEM i ODM.Niezależnie od tego, czy wybierasz aktualny produkt z naszego katalogu, czy szukasz pomocy inżynieryjnej dla swojej aplikacji, możesz porozmawiać z naszym centrum obsługi klienta na temat wymagań dotyczących zaopatrzenia. Możemy wyprodukować dokładnie ten sam przedmiot, co grafika lub próbka klienta.Naszą wizją jest stać się szanowanym na całym świecie i znanym przedsiębiorstwem z branży AGD poprzez ciągłe innowacje i budowanie marki.

 


 

Chiny Shenzhen Mino Household Products Co. LTD profil firmy 0

Chiny Shenzhen Mino Household Products Co. LTD profil firmy 1

Historia

W 2014 roku Gavin Zhang opuścił firmę produkującą silikon, która działała przez 6 lat i założył Mino Home Furnishing.Na początku firma liczyła tylko 6 osób, głównie handlowych.Po 2 latach opadów firma starała się opracować pierwszy w kwietniu 2016 r. Samodzielnie opracowany opatentowany produkt, opinie z rynku konsumenckiego są dobre.Z tego listu wiemy, że kierunek jest właściwy, a konsumenci potrzebują dobrych produktów.W 2017 roku firma postawiła sobie za cel zaspokojenie potrzeb klientów w zakresie produktów do kuchni domowej.-8 produktów, które mogą rozwiązać potrzeby klientów i problemy.
W marcu 2018 roku powstało centrum projektowe w Shenzhen oraz podpisano umowę o strategicznym rozwoju ze znaną krajową firmą projektową.
W 2019 roku formalnie potwierdzono strategię rozwoju, której podstawą jest design i produkt.

 

Chiny Shenzhen Mino Household Products Co. LTD profil firmy 0

Chiny Shenzhen Mino Household Products Co. LTD profil firmy 1Chiny Shenzhen Mino Household Products Co. LTD profil firmy 2

Szczegóły kontaktu